Відбулася зустріч проректора Університету В.В.Комарова з радником з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Еріком Тоззаті

05-07-2013, 17:37

Університет відвідали радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Ерік Тоззаті, директор Французького інституту у Харкові Алікса де Гассар та асистент директора Французького інституту у Харкові Наталія Бикова.

Від Університету у зустрічі взяли участь: проректор з навчально-методичної роботи В.В.Комаров та начальник відділу міжнародних програм і зв’язків О.С.Частник.

Проректор В.В. Комаров щиро привітав гостей. У ході бесіди проректор дав коротку характеристику міжнародним проектам, які виконувалися в Університеті.

Під час зустрічі гостей із керівництвом нашого вузу були розглянуті питання подальшого співробітництва. Зокрема, у наступному навчальному році до Університету вперше завітає викладач французької мови Жюльетт Ферре (Франція), яка буде працювати зі студентами нашого Університету.

У слові-відповіді радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Ерік Тоззаті висловив вдячність за надання можливості ближче познайомитися із Національним університетом «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Також Ерік Тоззаті зазначив, що сподівається на розвиток активної співпраці між університетами та науковцями Франції та України.