Відбулася екскурсія для переможців конкурсу «Найкраща група 2012-2013 н.р.»

04-11-2013, 15:51

У навчальному 2012-2013 році в Університетському конкурсі «Найкраща група» перемогу здобула 5 група 4 курсу господарсько-правового факультету. Студенти цієї групи показали відмінне навчання та поділилися високими досягненнями у науковій, громадській, спортивній сферах. Вагомою передумовою для здобуття такого статусу стали відносини, які панують серед одногрупників: взаємодопомога, повага один до одного, дружність та згуртованість.

Нагородою стала екскурсія на о. Хортиця (м. Запоріжжя), організована профспілковим комітетом студентів.

Протягом вихідного недільного дня молодь очікувала насичена програма. Спочатку студенти відвідали козацький театр, де сучасні козаки демонстрували свою майстерність верхової їзди та володіння холодною зброєю. У музеї Дніпровської флотилії туристи побачили козацьку чайку, яку вітчизняні спеціалісти змогли підняти з води та законсервувати. Під час прогулянки галявиною острову групу чекала приємна несподіванка. Студентам пощастило  побачити на власні очі археологічні розкопки стародавнього святилища, якому більше двох тисяч років і це справило на них велике враження. Насамкінець студенти оглянули центральну частину експозиції Запорізької Січі з її атрибутами: ровом, дерев’яним валом, куренями, складами та православною церквою. На Січі група отримала можливість поринути у щоденне життя козаків. А вдалині видніла у всій красі Дніпровська ГЕС, перекидаючи місток до сучасності.