Відбулася Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців та студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

30-11-2016, 09:42

Організатор: кафедра соціології та політології Університету.

На конференцію подано:  матеріали 27 представників провідних наукових шкіл Дніпра, Житомира, Запоріжжя, Львова, Полтави, Рівного, Ужгорода,  Харкова та  214 тез, які підготували студенти.

Захід відкрив проректор з наукової роботи університету А.П.Гетьман. Анатолій Павлович привітав учасників конференції та зазначив: «У нашому вищому навчальному закладі склалася добра традиція – проведення наукових заходів, присвячених базовим, стратегічним проблемам розвитку українського соціуму. Із року в рік зростає якість представлених викладачами, молодими науковцями, студентами наукових розробок. Вони стають все більш ґрунтовним за змістом, а їх проблематика – більш актуальною та інновативною».

З доповідями на пленарному засіданні виступили студенти Університету: Н.Мачіха – «Актуальні проблеми розвитку громадянського суспільства в Україні», А.Казакевич – «Проблема пошуку національної ідеї на сучасному етапі розвитку України», М.Сатуєва – «Теоретико-методологічні засади дослідження лідерства як соціально-політичного феномену», Ю.Добош – «Політичне лідерство в Україні» та ін.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.