Відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих учених «Юридична осінь 2016 року»

16-11-2016, 09:05

У роботі заходу взяли участь науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Університету державної фіскальної служби України, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та ін.

Розпочав конференцію проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман, який підкреслив, що проведення «Юридичної осені» було започатковано майже  20 років тому за ініціативи  ради молодих учених та студентського наукового товариства Університету. «За цей час студенти, які брали  участь у перших засіданнях, мають значні здобутки. Це підтверджує,  що дослідницька робота, розпочата ще  в  студентські роки,  – крок до великої науки», – зазначив Анатолій Павлович.

На пленарному засіданні з доповідями виступили: доцент кафедри державного будівництва Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.Є.Соляннік – «Територіальність дії актів органів місцевого самоврядування для об’єднаних територіальних громад»; асистентка кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Є.Луценко – «Відсторонення державного службовця від виконання посадових обов’язків»; аспірантка кафедри господарського прав Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.М.Врублевська – «До питання про формування інституту інноваційного інвестування в системі господарського права» та ін.

Подальша робота проходила у  чотирьох секціях: загальнотеоретичні та конституційні аспекти розвитку державності, правове забезпечення розвитку ринкової економіки, проблеми розвитку екологічного, земельного та трудового законодавства, правові засоби боротьби зі злочинністю.

За підсумками буде надрукована збірка тез.