Відбувся V конкурс судових дебатів з міжнародного права V NLU Moot Court

13-06-2016, 14:11

Організатор: гурток міжнародного права Університету.

Змагання складалися з моделювання розгляду справи Міжнародним судом ООН, під час якого студенти захищають одну з вигаданих держав і застосовують норми міжнародного права до фактів вигаданого спору. Робоча мова – англійська.

За перемогу боролися 6 студентських команд Університету. В основу завдання було покладено одне з найгостріших питань цьогорічного конкурсу Philip C.Jessup International Law Moot Court Competition стосовно допустимості масового спостереження за громадянами інших держав з метою боротьби з міжнародним тероризмом.

Судді змагань: заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції С.Пєтухов; практикуючі юристи: національний експерт Проекту ЄС «Підтримка реформ в сфері юстиції» Ю.Землицька; юрист Eterna Law Є. Боярський, керівник Харківського офісу ЮФ Ilyashev & Partners І.Кузіна, адвокат та медіатор А.Сергеєва; доценти кафедри міжнародного права Т.Комарова, О.Сенаторова, О.Трагнюк; викладач Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ України М.Юрлов та студенти-переможці українських національних раундів Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition – М.Солдатенко, М.Деречина (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції) та О.Усиков (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ).

У фіналі конкурсу команда «Inexhaustible remedies» (Сергій Лашин та Єлизавета Кашина, міжнародно-правовий факультет) перемогла команду «IL» (Герман Сірман та Юлія Голік, міжнародно-правовий факультет). Кубок кращого спікера отримала Єлизавета Кашина.

Учасники показали високий рівень володіння англійською мовою, гарні навички судової промови, ентузіазм та щиру зацікавленість у вивченні міжнародного права.

Гурток висловлює щиру подяку всім суддям та учасникам змагань та запрошує всіх студентів Університету взяти участь в наступному конкурсі!