Відбувся V Всеукраїнський відкритий дебатний турнір «Кубок ректора»

28-03-2016, 10:43

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, студентське самоврядування, ГО Асоціація випускників, Профком студентів, адвокатське об’єднання «Шкребець і партнери», рецензійне ЗМІ «Рейтинг» та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Федерація дебатів України».

«Кубок ректора» є єдиним в Україні турніром з дебатів, що відбувається за юридичною тематикою та залучає соціально активну молодь до пошуку шляхів вирішення важливих суспільно-правових проблем, підтримує розвиток юридичної освіти та підвищує правову свідомість молоді.

Захід пройшов 19-20 березня за британським форматом парламентських дебатів. У ньому взяло участь 28 команд з Київської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської областей.

Відкрив захід голова Дебатного клубу Університету Р.Ткаченко, який привітав учасників з ювілейним «Кубком ректора», роз’яснив певні організаційні моменти та побажав успіхів.

До учасників звернулися: представник генерального спонсора турніру адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» О.І.Менів, почесний член Дебатного клубу Університету М.Юрлов та Голова студентського самоврядування В.Рудик, які привітали учасників та побажав цікавих змагань, палких дискусій, справедливого суддівства та перемоги найсильнішим.

Суддівська колегія складалася з практикуючих юристів. Головний суддя − переможець та топ-спікер багатьох всеукраїнських турнірів, учасник чемпіонату світу (WUDC) з парламентських дебатів О.Серт; члени журі − доцент кафедри міжнародного права НЮУ імені Ярослава Мудрого О.В.Сенаторова, асистент кафедри екологічного права НЮУ імені Ярослава Мудрого – Є.П.Суєтнов, прокурор прокуратури Київського району м. Харківа С.С.Мироненко.

Переможцями турніру стали Н.Добровольська та О.Стоєв (м. Київ), топ-спікером − П.Краснощок (м. Дніпропетровськ), кращий суддя турніру − С.С.Мироненко.

Усі переможці були нагороджені кубками та ювілейними медалями від ректора Університету В.Я.Тація.