Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

09-03-2016, 14:09

Захід пройшов 29 лютого з метою подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання. У ньому взяли участь 85 студентів усіх факультетів та інститутів Університету.

Призові місця здобули:

в особовому заліку:

І місце – Ю.Челебій-Кравченко (Полтавський юридичний інститут, 4 курс);

ІІ місце – А.Колісниченко (господарсько-правовий факультет, 4курс);

ІІІ місце – К.Шабаліна (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс).

у командному заліку:

І місце – Полтавський юридичний інститут (108, 7 балів);

ІІ місце – господарсько-правовий факультет (101 бал), Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ (100,5 балів);

ІІІ місце – Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України (97,7 балів).

Інші команди студентів набрали (за середніми показниками) наступну кількість балів: Інститут прокуратури та кримінальної юстиції (89,1 балів), Слідчо-криміналістичний інститут (90,75 балів);  військово-юридичний факультет (84 бала); міжнародно-правовий факультет (90,9 балів); факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України (90 балів); факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України (87 балів).