Проведено ІІ Всеукраїнський конкурс навчальних судових дебатів з податкового права

13-04-2016, 16:47

Організатори: кафедра фінансового права, Студентське наукове товариство та Студентський Сенат Університету за підтримки Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області, Асоціації податкових консультантів, Української міжбанківської валютної біржі, юридичної компанії «Шкребець та партнери», корпорації «Консалтингова група «Рубаненко і партнери», юридичної фірми «ОМП», громадської організації «Центр податкового консалтингу».

З вітальним словом до учасників дебатів звернувся керівник Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області М.В. Рибаков, який зазначив, що: «Ваша жага до знань, допитливість, наполегливість, яку ви виявляєте зараз, стане вам у нагоді в майбутньому. Тож використовуйте кожну можливість для того, щоб навчитися чомусь новому, опановуйте науку, набирайтесь досвіду. Я впевнений, що ви станете справжніми професіоналами своєї справи».

Завідувач кафедри фінансового права Університету М.П. Кучерявенко зазначив, що саме такі заходи зближують науку і практику, платників податків і контролюючі-фіскальні органи, подякував членам  журі за активну участь у підготовці до дебатів.

До журі увійшли: А.Гулей (Голова правління Української міжбанківської валютної біржі), М.Кучерявенко (завідуючий кафедри фінансового права), Д.Михайленко (президент Асоціації податкових консультантів), К.Павлуненко (керуючий партнер з правових питань Корпорації «Консалтингова група «”Рубаненко і партнери”»), Є.Шкребець (керуючий партнер юридичної компанії «Шкребець та партнери»).

Порівняно з минулим роком, навчальні судові дебати з податкового права зібрали більшу кількість команд та зацікавлених осіб. До участі було допущено 12 команд.

Всі учасники показали професійні навички у володінні не лише нормами податкового права, а й знання процесуального законодавства,   вміло оперували не лише нормами вітчизняного податкового законодавства, а й розглядали податкове законодавство Великобританії (фабула податково-правового спору, в тому числі, стосувалася діяльності компанії зареєстрованої у Великої Британії).

Переможцем дебатів з податкового права стала команда «TaxAdvisors»  у складі Дмитра Романенка (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс) та  Миколи Пушинського (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс).

Нагородження проводили представники юридичної компанії «Шкребець та партнери», які вручили студентам цінні подарунки та надали можливість пройти стажування.