Відбувся особистий прийом харківського міського голови Г.А.Кернеса співробітників та студентів Університету

30-09-2016, 08:58

На зустрічі були присутні ректор В.Я.Тацій, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профспілкового комітету співробітників В.Г.Білик, голова профспілкового комітету студентів О.Ю.Дудченко, керівники райадміністрацій, департаментів міськради і комунальних підприємств Харкова.

Під час прийому міський голова розбирав заяви (близько 50) і приймав рішення про надання матеріальної допомоги для термінового лікування, оплату медикаментів, проведення операцій, оздоровлення, про виділення житла, з інших індивідуальних і термінових питань, з якими прийшли студенти, викладачі, аспіранти, технічні працівники і пенсіонери.

Всі, хто звернувся за матеріальною допомогою за станом здоров’я, на місці отримали позитивне рішення і консультацію соціальних працівників.

Більшість питань стосувалися ЖКГ: відновлення освітлення у дворах, ремонту внутріквартальних доріг, тротуарів, покрівель, фасадів та під’їздів, ліфтів, встановлення приладів обліку тепла і води, облаштування дитячих майданчиків.

Ніхто не залишився без уваги. Всі питання Геннадій Адольфович узяв під свій особистий контроль і пообіцяв, по можливості, посприяти в їх вирішенні.

Ректор Університету В.Я.Тацій особисто подякував Г.А.Кернесу за відверті відповіді і допомогу.