Проведено науково-практичний турнір з кримінального права

30-03-2016, 13:45

Організатори: кафедри кримінального права №1 і №2, студентське самоврядування Слідчо-криміналістичного інституту, Студентський Сенат, Профком студентів, Асоціація випускників, наукове студентське товариство та юридична компанія «Шкребець і партнери».

У турнірі, який  проводиться вже вдруге,  взяли участь 7 команд, шість з яких  представляли Університет, а одна – Харківський національний університет внутрішніх справ.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який підкреслив значення ґрунтовних знань і практичних умінь з кримінального права для майбутніх працівників правоохоронних органів та подякував усім, хто взяв участь у змаганнях.

Також учасників привітали директор Слідчо-криміналістичного інституту Є.О.Алісов, Голова Студентського Сенату В.Ю.Рудик та представник адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» О. І. Менів.

Науково-практичний турнір з кримінального права передбачав змагання студентів як в усній формі, так і в письмовій. Він складався із трьох турів. У першому турі учасники давали відповіді на три теоретичні запитання з загальної частини кримінального права. У другому турі команди вирішували практичні задачі в письмовому вигляді. Оцінки за вирішення задачі залежали від повноти і аргументації її вирішення. У третьому турі учасники давали відповіді на запитання підвищеної складності  з особливої частини кримінального права.

Суддівська колегія (у складі завідувачів кафедр кримінального права №1 та №2 професорів В.І. Тютюгіна та М.І. Панова; викладачів цих кафедр доцентів І.О. Зінченко, Г.М. Анісімова, С.О. Харитонова, В.В. Гальцової; асистентів О.Д. Комарова, А.Іщенко та представників адвокатського об’єднання «Шкребець і партнери» О.І. Меніва та А.В. Новака) визначила переможців:

І місце  − «In Law» (міжнародно-правовий факультет)

ІІ місце − «Фантастична шестірка» (Слідчо-криміналістичний інститут)

ІІІ місце − «Ultima ratio regis» (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції).

Призери та учасники турніру отримали тематичну правову літературу від кафедр кримінального права, а від юридичної компанії «Шкребець і партнери» − цінні подарунки.