Відбувся круглий стіл «Роль та місце ООН в сучасній міжнародній системі» (до річниці заснування ООН)

26-10-2016, 17:20

Організатори: наукова бібліотека  та кафедра міжнародного права.

У заході взяли участь завідувач кафедри історії держави і права України та зарубіжних країн, голова Бібліотечної ради В.Д.Гончаренко, завідувач кафедрою міжнародного права І.В.Яковюк, директор наукової бібліотеки Університету Н.П.Пасмор.

Із науковими повідомленнями та слайд-презентаціями виступили студенти 4, 5, 6 курсів міжнародно-правового факультету, Слідчо-криміналістичного інституту, господарсько-правовового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Також присутні ознайомилися з віртуальною тематичною виставкою «Сильна ООН – кращий світ» та інсталяцією книг з фонду бібліотеки «Україна і ООН: об’єднані миром».