Відбувся круглий стіл «Правова та політична культура соціуму за умов його модернізації»

12-04-2013, 16:36

Організатор заходу – кафедра соціології та політології Університету.

Засідання відкрив проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров. Він зазначив: «Я дуже радий, що мені пощастило відкрити такий цікавий та авторитетний форум. Соціологія – сучасна і ефективна наука. Навряд чи можна прийняти те чи інше важливе для суспільства рішення сьогодні без урахування науки соціології». Вячеслав Васильович порівняв соціологію з математикою соціального життя. Він також побажав учасникам та гостям успіху та плідної праці.

На заході з доповідями виступили: доктор філософії з політичних наук, завідувач кафедри політичних наук державного університету Сент Клауд, Міннесота, США Джейсон Ройс Ліндсі – «Ідеологія та соціальна наука США»; доктор політичних наук, завідувач кафедри соціології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара В.В.Кривошеїн  – «Ризики модернізації в контексті трансформації українського суспільства»; доктор політичних наук, доцент кафедри політології філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна Т.В.Панченко – «Культура субсидіарності – демократична культура узгодження інтересів»; доктор філософії завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Харківської державної академії дизайну і мистецтв С.М.Пазиніч – «Духовна культура як субстанційний чинник соціального прогресу» та ін.

На заході було презентовано нові підручники кафедри соціології та політології Університету: «Політологія» та «Ораторське мистецтво».