Відбувся круглий стіл «Екологічне право: виклики сучасності»

16-11-2015, 12:41

Організатор: студентське самоврядування господарсько-правового факультету за підтримки кафедри екологічного права.

У заході брали участь більше 40 студентів. Під керівництвом  викладачів кафедри екологічного права В.Л.Бредіхіної, Є.П.Суєтнова, Е.Є.Туліної та Є.М.Копиці заслухано та обговорено доповіді учасників. Студенти звернули увагу на важливі теоретичні та практичні проблеми, що існують в галузі екологічного права. Зокрема, поняття екологічної шкоди, еколого-правові аспекти видобування сланцевого газу в Україні, правове регулювання спалювання листя, захист дельфінів, самовільне видобування корисних копалин, захист тваринного і рослинного світу тощо.

Розгляд доповідей супроводжувався дискусіями, в ході яких кожен міг висловити свою думку, щодо вирішення екологічних проблем.