Відбувся другий етап конкурсу по відбору студентів на стажування до провідних підприємств, установ та юридичних фірм

25-12-2013, 12:54

Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вже традиційно проводить конкурс по відбору кращих студентів на стажування до провідних підприємств та юридичних фірм Харкова.

Цього року до участі у конкурсі долучилися близько 50 студентів Університету. Конкурсанти  характеризуються високим рівнем знать, активністю у житті ВНЗ та активною громадською позицією. До складу журі увійшли представники провідних юридичних фірм та установ, які співпрацюють з Асоціацією.

Конкурс надасть можливість студентам старших курсів застосувати теоретичні знання на практиці та набути досвіду юридичної роботи з кваліфікованими правознавцями.