Відбувся візит до Університету професора юридичного факультету Корнелльського університету Чарльза Уайтхеда (США)

04-04-2016, 12:20

Чарльз Уайтхед у рамках візиту прочитав лекцію «Юридична освіта та юридична професія в США».

Захід, організований кафедрою іноземних мов №1, відбувся в межах оголошеного Президентом України року англійської мови.

У своїй лекції професор Ч.Уайтхед ознайомив присутніх із системою підготовки юристів у американських університетах, розповів про програми навчання в магістратурі. Науковець окремо торкнувся проблеми підвищення сучасних вимог до випускників юридичних факультетів на глобальному ринку праці в умовах кризи.

Під час візиту також відбулося урочисте вручення Чарльзу Уайтхеду диплома професора американського бізнес-права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (на громадських засадах) відповідно до рішення вченої ради Університету. Цим було відмічено заслуги професора Уайтхеда у налагодженні співпраці між Університетом та Корнелльським університетом (США) та його активну участь у викладанні програми IT право.

У заході взяли участь: перший проректор Університету Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, професор юридичного факультету Корнелльського університету Ч.Уайтхед (США), начальник відділу міжнародних програм та зв’язків О.С.Частник та студенти Університету, які навчаються за спільними магістерськими програмами із закордонними партнерами Університету.

Вручаючи диплом, перший проректор Університету Ю.П.Битяк зазначив, що ректорат докладає багато зусиль, щоб студенти, навчаючись в Університеті, отримували найякіснішу освіту найвищого зразка завдяки співпраці з міжнародними партнерами, одним із яких є професор юридичного факультету Корнелльського університету Чарльз Уайтхед. Юрій Прокопович щиро подякував колезі та висловив надію на плідну спільну роботу.

У своїй відповіді професор Уайтхед наголосив, що він високо цінить звання професора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого  −  провідного юридичного вищого навчального закладу України і надалі продовжуватиме сприяння розвитку співпраці з американськими університетами. Чарльз Уайтхед також звернувся до студентів, зокрема розповів про перспективи, які відкривають перед ними програми подвійних дипломів та висловив побажання і надалі зустрічатися з ними, вже як з фахівцями на професійній ниві.