Відбувся візит до Університету Першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.А.Негоди.

07-07-2014, 14:59

На заході були присутні: ректор В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директор Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрНУ С.Г.Серьогіна, голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регламенту та депутатської діяльності Харківської обласної ради М.І.Тітов та ін.

Під час зустрічі були обговорені правові питання, пов’язані з децентралізацією влади на рівні економічних, соціальних і територіальних питань, зміцненням місцевого самоврядування, підготовкою пропозицій щодо упорядкування та оптимізації системи територіальних органів центральних органів виконавчої влади, комплексного аналізу законодавства, що визначає компетенцію і повноваження центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування у відповідних сферах та галузях, що діють на відповідних рівнях адміністративно-територіального устрою тощо.

Відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, Національною академією правових наук України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в галузі місцевого реформування й територіальної організації влади в Україні.

Під документом поставили свої підписи:  Ю.П.Битяк від Університету, В.Я.Тацій від НАПрНУ, В.А.Негода від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.