ВК«Юракадемія» достроково увійшов до фінальної «четвірки» чоловічої Суперліги з волейболу

02-03-2015, 11:33
ВК«Юракадемія» достроково увійшов до фінальної «четвірки» чоловічої Суперліги з волейболуУ ХІІІ турі зняті всі питання стосовно складу фінальної «четвірки» − ВК«Юракадемія» зробила все залежне, взявши 6 очок в іграх з ВК«Вінниця».
За тур до закінчення групового етапу чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги визначилися всі учасники майбутньої боротьби за медалі.
Вже після першого ігрового дня харківські студенти зробили впевнений крок до виконання цього завдання. Приймаючи вдома ВК «Вінниця», господарі поля добилися перемоги з рахунком 3:0. Безумовно, ключовим моментом у цьому матчі стала кінцівка другого сету. Юристи програвали 21:24, але зуміли взяти п’ять очок поспіль і не тільки вирівняти ситуацію, а й виграли партію 26:24. Також перемогли підопічні Володимира Романцова і в повторній зустрічі, правда з рахунком 3:1.
Таким чином, незалежно від результатів останнього туру групового турніру всі чотири фіналісти вирішального етапу вже відомі.