Викладацький склад та керівництво Університету отримали подяку апеляційного суду Чернігівської області за гідну та професійну підготовку студентів

02-09-2014, 13:05

Апеляційним судом Чернігівської області започатковано новий проект для студентів юридичних факультетів – Літню школу юридичної практики.

Мета – забезпечення прозорості та доступності судової системи, сприяння розумінню суті юридичної професії, формування у студентів професійних навичок роботи. Таким чином апеляційний суд надає допомогу вищим навчальним закладам у підготовці професійних кадрів.

За результатами стажування студенти отримали первинні офіційні навички працівників судів, закріпили на практиці теоретичні знання з кримінального, цивільного, господарського та адміністративного процесів детально ознайомилися з організацією роботи судів області.

Стажисти опрацювали більше двадцяти тем, були присутніми у судових  засіданнях у різних судах, працювали в архівах. Для них були організовані зустрічі з суддями апеляційного суду та місцевих судів, прокурором, адвокатом, представниками ТУ ДСА України в області, Асоціації сприяння розвитку судового адміністрування, Головного управління юстиції в області та ін. Ряд практичних занять провели спеціалісти апарату апеляційного суду.

За результатами стажування студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Катерина Любченко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України) та Тетяна Лахненко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України) гідно представили вуз, продемонструвавши високу професійну підготовку, отримали сертифікати учасників проекту та були відзначені головою апеляційного суду  С.Р.Тагієвим.