Визначені переможці конкурсу на кращу відеопрезентацію Університету та фотоконкурсу «Студентські роки»

19-12-2012, 15:12

Конкурси проводились за ініціативи студентського самоврядування та підтримки ректорату і профспілкового комітету студентів.

Перед нагородженням проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зазначив: «Такі заходи мають важливе значення для всебічного творчого розвитку студентів. В майбутньому хотілося б, щоб їх було більше. І ми, в свою чергу, надамо будь-яку можливу підтримку».

Призові місця конкурсу на кращу відеопрезентацію зайняли наступні факультети (інститути):

І − Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України;

ІІ − факультет підготовки кадрів для Міністерства закордонних справ України;

ІІІ − Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України.

Переможцями у номінаціях фотоконкурсу «Студентські роки» стали наступні студенти:

«Юриспруденція» – студент Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Сличко Василь Васильович;

«Дозвілля» – студентка Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Ковтун Оксана Анатоліївна;

«Природа» – студентка Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Кликова Юлія Вадимівна;

Приз глядацьких симпатій – студентка Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Саржевська Вікторія Сергіївна.

Переможцям було вручено грамоти та цінні подарунки.