Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук у 2015/2016 н.р.

01-04-2016, 15:05

30-31 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція.

Перший день конференції розпочався зі вступного слова проректора з наукової роботи Університету А.П.Гетьмана. Вітаючи присутніх Анатолій Павлович зазначив, що вони вже переможці, оскільки саме їх наукові доробки були обрані з-поміж 243 представлених на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з юридичних наук.

Обговорення наукових доповідей та повідомлень авторів кращих конкурсних робіт проходило по секціях:

загальнотеоретичні аспекти й міжнародні стандарти становлення правової системи України;

господарсько-правові і цивільно-правові механізми забезпечення економічної політики держави;

вдосконалення екологічного, фінансового, адміністративного, земельного та трудового законодавства;

актуальні проблеми боротьби зі злочинністю та діяльності судових і правоохоронних органів.

За підсумками оцінювання дипломи переможців та призерів отримали:

 

п/п

ПІБ,

Інститут/факультет,
курс

ВНЗ

Диплом І ступеня

1.          
 

Волошин
Галина Романівна,

Господарсько-правовий
факультет,

4
курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

2.          
 

Жуков
Микита Сергійович,

юридичний
факультет, 4 курс

Запорізький
національний університет

3.          
 

Іванків
Юлія Василівна,

юридичний
факультет, 2 курс

Львівський
національний університет імені Івана Франка

4.          
 

Коваль
Катерина Леонідівна,

юридичний
факультет, 5 курс

Університет
митної справи та фінансів

5.          
 

Кравченко
Тетяна Сергіївна,

Інститут
підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

6.          
 

Маслей
Анна Миколаївна,

соціально-правовий
факультет, 5 курс

НУ
«Одеська юридична академія»

7.          
 

Музика

Вікторія
Василівна,

факультет
міжнародно-правових відносин, 5 курс

НУ
«Одеська юридична академія»

8.          
 

Поліщук
Ігор Іванович,

Навчально-науковий
інститут контррозвідувальної діяльності, 5 курс

Національна
академія Служби безпеки України

9.          
 

Присяжнюк
Володимир Васильович,

Інститут
кримінальної юстиції, 5 курс

НУ
«Одеська юридична академія»

10.      
 

Рощук
Марія Василівна,

Навчально-науковий
юридичний інститут, 5 курс

Національний
авіаційний університет

11.      
 

Філіпський
Дмитро Петрович,

Інститут
підготовки кадрів для органів юстиції України, 5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

12.      
 

Хромов
Кирилл Олегович,

Економіко-правовий
факультет, 3 курс

 

Фірсов

Владислав
Дмитрович,

Економіко-правовий
факультет, 3 курс

 

Одеський
національний університет імені І.І. Мечникова

13.      
 

Щербак
Марія Олександрівна, юридичний факультет, 5 курс

 

Гасай
Марина Анатоліївна

юридичний
факультет, 5 курс

Сумський
національний аграрний університет

Диплом ІІ ступеня

1.          
 

Андрєєва
Карина Валеріївна,

юридичний
факультет, 4 курс

Університет
митної справи та фінансів

2.          
 

Беренов
Денис Костянтинович,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції, 4 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

3.          
 

Білоус
Костянтин Віталійович,

Інститут
підготовки кадрів для органів юстиції України, 4 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

4.          
 

Васильєва
Ангеліна Віталіївна,

юридичний
інститут, 4 курс

Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника

5.          
 

Динь
Анастасія Сергіївна,

юридичний
факультет, 5 курс

Університет
митної справи та фінансів

6.          
 

Затолюк
Мар’яна Ярославівна,

Юридичний
інститут, 4 курс

Прикарпатський
національний університет імені Василя Стефаника

7.          
 

Кислощаєва
Марина Вікторівна,

юридичний
факультет, 4 курс

Сумський
державний університет

8.          
 

Кобзар
Катерина Ігорівна, факультет з підготовки фахівців для підрозділів слідства,
2 курс

Харківський
національний університет внутрішніх справ

9.          
 

Лисенко
Станіслав Юрійович,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції,  5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

10.      
 

Меронюк
Ольга Володимирівна,

гуманітарно-правовий
факультет, 5 курс

Запорізький
національний технічний університет

11.      
 

Наконечний
Тарас Богданович,

факультет
цивільної та господарської юстиції, 4 курс

НУ
«Одеська юридична академія»

12.      
 

Огренич
Марія Сергіївна,

Інститут
національного та міжнародного права, 5 курс

Міжнародний
гуманітарний університет

13.      
 

Олійник
Ярослава Валеріївна,

юридичний
факультет, 2 курс

Харківський
національний університет імені В.Н. Каразіна

14.      
 

Паращенко
Олександра Костянтинівна,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції,  2 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

15.      
 

Пліш
Юлія Михайлівна,

юридичний
факультет, 3 курс

Львівський
національний університет імені Івана Франка

16.      
 

Порівай
Євгенія Максимівна,

Слідчо-криміналістичний
інститут,

5
курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

17.      
 

Садолінська
Ірина Сергіївна,

Інститут
прокуратури та слідства,

3
курс

НУ
«Одеська юридична академія»

18.      
 

Шевченко
Євген Олександрович,

Навчально-науковий
інститут права,

5
курс

Національний
університет державної податкової служби України

19.      
 

Шеліпова
Юлія Анатоліївна,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Диплом ІІІ ступеня

1.          
 

Бахір
Маргарита Володимирівна,

гуманітарно-правовий
факультет, 5 курс

Запорізький
національний технічний університет

2.          
 

Безпальча
Олена Олександрівна,

Навчально-науковий
юридичний інститут

Національний
авіаційний університет

3.          
 

Ганоцька Яна Олександрівна,

Інститут
права та суспільних відносин,

3
курс

Відкритий
міжнародний університет розвитку людини «Україна»

4.          
 

Гончаренко
Тетяна Валеріївна,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції, 5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

5.          
 

Дегтяр
Руслана Олександрівна,

юридичний
факультет, 1 курс

Сумський
державний університет

6.          
 

Дєрмєнжи
Кристина Ігорівна,

факультет
правознавства, 2 курс

Міжрегіональна
академія управляння персоналом (Придунайська філія)

7.          
 

Жефарська
Яна Станіславівна,

факультет
права, 4 курс

Дніпропетровський
університет імені Альфреда Нобеля

8.          
 

Зуєва
Тетяна Андріївна,

факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду
України, 1 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

9.          
 

Кинтікова
Марія Василівна,

слідчо-криміналістичний
інститут,

5
курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

10.      
 

Кіш
Михайло Михайлович,

юридичний
факультет, 4 курс

Ужгородський
національний університет

11.      
 

Корнєєва
Ольга Віталіївна,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

12.      
 

Кучай
Богдан Юрійович,

Навчально-науковий
інститут економіки і права, 4 курс

Черкаський
національний університет імені Богдана Хмельницького

13.      
 

Луцков
В’ячеслав Олегович,

судово-адміністративний
факультет,

4
курс

НУ
«Одеська юридична академія»

14.      
 

Мараховська
Катерина Олексіївна,

юридичний
факультет, 5 курс

Херсонський
державний університет

15.      
 

Мирошниченко
Світлана Олександрівна,

юридичний
факультет, 4 курс

Донецький
національний університет

16.      
 

Раєвська
Катерина Іллівна,

юридичний
факультет, 4 курс

Український
державний університет фінансів та міжнародної торгівлі

17.      
 

Романов
Максим Юрійович,

факультет
підготовки фахівців для підрозділів слідства, 3 курс

Дніпропетровський
державний університет внутрішніх справ

18.      
 

Рубцов
Станіслав Сергійович,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

19.      
 

Соловйов
Вячеслав Олександрович,

Інститут
прокуратури та слідства

НУ
«Одеська юридична академія»

20.      
 

Сорока
Максим Михайлович,

Інститут
підготовки юридичних кадрів для СБУ, 5 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

21.      
 

Співак
Ігор Валерійович,

Військово-юридичний
факультет, 4 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

22.      
 

Томах
Анастасія Геннадіївна,

Інститут
підготовки кадрів для органів юстиції України, 1 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

23.      
 

Філіпенко
Валерія Русланівна,

Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3
курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого

24.      
 

Хілінський
Сергій Валерійович,

Курсант
4 курсу

Національна
академія внутрішніх справ

25.      
 

Цап
Тетяна Юріївна,

Інститут
кримінальної юстиції, 5 курс

НУ
«Одеська юридична академія»

26.      
 

Чернявська
Юна Андріївна,

юридичний
факультет, 4 курс

Університет
митної справи та фінансів

27.      
 

Яременко
Антон Володимирович,

Інститут
прокуратури та кримінальної юстиції,  3 курс

Національний
юридичний університет імені Ярослава Мудрого