Вдалим виступом в особистому заліку відзначилися студенти Університету Олександр Плетенко та Олексій Безотосний на чемпіонаті України з бойового самбо

24-02-2014, 13:04

У м.Львів у приміщенні манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України завершився чемпіонат України з бойового самбо серед юніорів та юніорок 1994-1995 рр.н.

У заході взяли участь більше 340 спортсменів з 18 областей України та АР Крим.

В особистому заліку студенти Університету посіли:

І місце:

– Олександр Плетенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, ІV курс, 11 група) у ваговій категорії до 62 кг.

ІІ місце:

– Олексій Безотосний (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 6 група) у ваговій категорії до 62 кг.

За результатами виступів обидва спортсмени увійшли до складу національної збірної України і візьмуть участь у чемпіонаті Європи.

Вітаємо Олександра та Олексія і бажаємо нових перемог!