Вдалим виступом відзначилися студенти Університету на змаганнях зі спортивного орієнтування

07-04-2015, 10:14

Після трирічної перерви відбулася Спартакіада студентів зі спортивного орієнтування. В змаганнях взяли участь 16 команд, які представляли 11 вищих навчальних закладів м.Харкова. Всього 47 хлопців та 44 дівчини.

До складу команди Університету увійшли: Регина Коваль (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс), Марина Тур (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс), Олена Гайдалінова (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс), Євгенія Веремеєнко (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс), Євген Кравченко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс), Едуард Деркач (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 4 курс), Кирил Гладуш (Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС України, 2 курс), Віктор Андрейкович (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 1 курс).

4 квітня команда Університету зі спортивного орієнтування здобула ІІ командне місце на Спартакіаді студентів міста Харкова.

В особистому заліку бронзові нагороди вибороли Євгенія Веремеєнко та Віктор Андрейкович.

А вже наступного дня, 5 квітня, на чемпіонаті Харківської області Віктор Андрейкович став другим у категорії Ч-18, Едуард Деркач посів ІІІ місце у категорії Ч-21 а директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко здобув перемогу у категорії Ч-55.