Вдалим виступом відзначилися студентка Євгенія Веремеєнко та директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко на змаганнях зі спортивного орієнтування

29-12-2014, 13:33
У сосновому лісі біля селища Васищево відбувся заключний у цьому році чемпіонат Харківської області зі спортивного орієнтування «Новорічний старт».
Спортсменам необхідно були знайти за 30 хвилин якомога більше контрольних пунктів. Непогано з завданням впоралась студенка Інституту підготовки кадрів для МВС України Євгенія Веремеєнко,  виборовши серед жіночої еліти 3 місце. А Директор спортивного клубу М.І. Гоєнко в категорії 50 – 59 років посів 2 місце.
У новому 2015 році нові старти і перший із них − чемпіонат Харківської області вже 4 січня в смт Есхар − «Міський спринт». Бажаємо нашим спортсменам у новому 2015 році вдалих стартів!