Вдалим виступом відзначилися студентка Євгенія Веремеєнко та директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко на легкоатлетичних змаганнях

29-09-2014, 16:59

У Харкові завершився чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

Студентка Інституту підготовки юридичних кадрів для Міністерства внутрішніх справ України (4 курс, 10 група) Євгенія Веремеєнко в особистому заліку у категорії Ж21Е на класичній дистанції 9 км посіла 2 місце і 3 місце − на дистанції 5,3 км.

Директор спортивного клубу Університету М.І.Гоєнко здобув 1 місце на дистанції 4,2 км у віковій категорії Ч55.

Микола Іванович також посів 1 місце на дистанції 5 км (вікова категорія 55 років) з результатом 19,10 на XV традиційному легкоатлетичному пробігу «Осінній напівмарафон здоров’я» у смт Краснопілля Сумської області.

Вітаємо Євгенію та Миколу Івановича та бажаємо нових перемог!