Вдалим виступом відзначилися студенти Університету на чемпіонаті Харківської області з легкої атлетики

22-09-2014, 14:26

20-21 вересня у м.Харкові на стадіоні «Динамо» відбувся чемпіонат Харківської області серед юнаків та дівчат з легкої атлетики.

Дипломи за призові місця від Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації  отримали:

ІІ місце

− Євген Дєдухов (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 9 група)  з результатом 1:07:05 на дистанції 400 м з бар’єрами;

ІІІ місце

− Артем Вовк (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 18 група)  з результатом 11.3 на дистанції 100 м.

Команда Університету також здобула бронзу у шведській естафеті з результатом 2:21:00 у складі:

− Євгена Дєдухова (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 9 група);

− Антона Зоболєва (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 19 група);

− Богдана Палешника (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 3 група);

− Артема Вовка (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 1 курс, 18 група).

Як зазначила тренер команди старший викладач кафедри фізичного виховання № 2 Л.В.Романенко: «У мене не має сумніву у тому, що наші спортсмени впишуть ще не одну яскраву сторінку до книги спортивної слави нашого Університету».