Вадим Тітічко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс) посів І місце на ХІІ Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстерність судових дебатів»

01-12-2016, 16:45

Змагання відбулися 27-28 листопада в м. Одеса. Захід проходив у два етапи. У першому взяли участь 16 команд зі всієї України. Всім командам була надана до опрацювання фабула справи, заснована на реальних подіях. Учасники поділились на ролі «обвинувача» та «захисника», і на основі цього підготували судові промови. Після рішення журі в фінал пройшло шість  команд. Після фінальних дебатів, що проходили в Апеляційному суді Одеської області, було визначено переможців. Вадим Тітічко (команда «Лідери») посів І місце серед «прокурорів».

У підготовці учасника змагань приймали участь: професор кафедри кримінального права №1 Л.М.Демидова, асистент кафедри кримінального права №1 Г.С.Крайник і асистент кафедри кримінального процесу М.Г.Моторигіна).

Вітаємо переможця і викладачів, які йому допомагали,  з вагомим черговим підтвердженням, що наш Університет є кращим!