Бібліограф І категорії наукової бібліотеки Університету Н.М.Журавель отримала звання лауреата конкурсу «Бібліотекар року-2015» у номінації «За кращий іміджевий проект»

07-06-2016, 15:35

zhuravelКонкурс «Бібліотекар року» проводиться Харківським зональним методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації з 2007 р.

Мета – виявлення, підтримка та заохочення ефективно працюючих бібліотекарів об’єднання, популяризація та поширення результативного й інноваційного досвіду роботи бібліотек ВНЗ, підвищення престижу бібліотечної професії.

Н.М.Журавель отримала звання лауреата як основний укладач електронного тематичного рекомендаційного бібліографічного покажчика «Вчені та співробітники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – кавалери і лауреати державних нагород, Всеукраїнських та регіональних премій, конкурсів».