Баскетболісти чоловічої збірної команди Університету здобули перемогу у міжнародному товариському матчі над командою Бакинського державного університету імені Гейдара Алієва

08-02-2014, 11:51

Відкрив захід у Спортивному комплексі «Юрист» Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та щиро привітав спортсменів і вболівальників проректор із навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш.

«Ні для кого не таємниця − спорт є пріоритетом в нашому вузі. Я переконаний в тому, що сьогоднішня подія не тільки дасть можливість познайомитися, а й стане початком великої дружби між нашими університетами», − сказав проректор.

У рамках підготовки до ігор чемпіонату студентської ліги баскетболістів збірна команда Університету провела товариську зустріч із командою Бакинського державного університету. Підопічні В.М.Осіпова перемогли із рахунком 97:68.

Хід зустрічі прокоментував завідувач кафедри фізичного виховання №1 Університету О.В.Попрошаєв: «Свято баскетболу відбулося за підтримки ректорату, спортивного клубу та спортивних кафедр Університету. Зустріч пройшла у завзятій боротьбі, яскраво і захоплююче. Вона стала гарним стимулом для молодих баскетболістів у подальшому вдосконаленні своєї майстерності. Перша половина протистояння відзначилася рівною боротьбою: українці виграли першу чверть з різницею в 13 очок, але у другій чверті стався провал і до великої перерви рахунок майже зрівнявся, команди покинули майданчик з різницею в чотири очки. Усунути недоліки та перемогти українським студентам все ж таки вдалося в третій та четвертій чвертях. Найрезультативнішим гравцем у складі команди В.М.Осіпова став Плеханов Микита, який набрав 27 очок».

Після матчу Директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, за дорученням керівництва вузу, вручив цінні подарунки збірній команді гостей та запросив їх на наступний матч.

Товариський матч

Головний суддя − С.О.Марков.

Збірна Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Україна) −

Збірна Бакинського державного університету імені Гейдара Алієва (Азербайджан) − 97:68 ( 24:11, 12:29, 30:11, 31:17).

Україна: Демченко Денис, Демченко Дмитро, Назарян Аік, Роденко Данило, Мунтян Ігор, Хомич Дмитро, Бондаренко Олександр, Петров Евгеній, Бєлоус Максим, Ібраімов Енвєр, Плеханов Микита, Добронос Максим, Гриша Ігор.

Головний тренер − В.М.Осіпов.

Азербайджан: Шавадов Рашад, Байрамов Шаміль, Мустафаєв Зіяд, Аліев Аріз, Алхазов Орхан, Нурієв Анар.

Головний тренер − Багіров Мюбаріж Єйкуб.