Аспірант кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права А.В.Білецький у складі української делегації взяв участь в Антикорупційному семінарі-практикумі UNODC ACAD

29-11-2016, 11:34

Аспірант кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права А.В.Білецький Захід відбувся у м.Тирана (Албанія) за підтримки Управління ООН з наркотиків та злочинності та офісу USAID. На ньому були присутні представники США, України, Малайзії, Албанії, Македонії, Боснії і Герцеговини, Греції, Болгарії та ін.

Семінар присвячено проблемі зміцнення потенціалу наукової спільноти у виробленні високоякісної антикорупційної освіти. Експерти обмінювались власним досвідом щодо впровадження антикорупційних курсів у правничих школах своїх країн.

Підсумком зустрічі стали розроблені рекомендації стосовно налагодження міжнародної академічної антикорупційної співпраці, впровадження кращих практик антикорупційного навчання та існуючого в цій сфері досвіду.