Асистенту кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Університету К.А.Автухову було вручено свідоцтво лауреата премії Президента України для молодих вчених та медаль

22-05-2015, 16:21

Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2014 року №936/2014 щорічну премію Президента України для молодих вчених 2014 року за роботу «Виконання покарання у виді арешту: сучасні проблеми організації та правового регулювання» присуджено Костянтину Анатолійовичу Автухову − кандидату юридичних наук, асистенту кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Вручення відзнак лауреатам премії відбулося у рамках відкриття IX Всеукраїнського фестивалю науки (м. Київ). Нагороди вручав Голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, академік Б.Є.Патон та Міністр молоді та спорту України І.О.Жданов.