Студент Університету Андрій Черничкo вдало виступив на міжнародних змаганнях зі швидкісного збирання кубика Рубіка «Dnepr Cube Day 2014»

21-03-2014, 10:08

У Національному Гірничому Університеті (м.Дніпропетровськ), під егідою Всесвітньої асоціації кубика (World Cube Association), були проведені відкриті офіційні змагання по швидкісній збірці кубика Рубіка «Dnepr Cube Day 2014».

Учасники змагалися у 7 категоріях: складання кубика Рубіка двома руками, складання кубика Рубіка з закритими очима, складання кубика Рубіка однією рукою та ін.

У заході взяли участь 93 учасника з України, Росії та Вірменії.

Андрій Черничко (факультет підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України, 1 курс, 3 група) посів третє місце по збірці кубика 4х4 − 47.70 секунд (середній результат з п’яти спроб) та друге місце однією рукою − 20.46 секунд (середній результат з п’яти спроб).