В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету відбулися традиційні гумористичні змагання Клубу веселих та кмітливих між командами курсантських підрозділів 2-5 курсів

24-12-2013, 09:42

Традиція проведення цього заходу була започаткована ще у 2006 році і цього року змагання найкращих гумористів проводились вже в восьме.

На гру КВК були запрошені батьки курсантів, викладачі Університету, співробітники, ветерани, випускники Інституту та члени їх сімей.

Суддівство гри забезпечувало журі, до складу якого, крім представників навчального підрозділу, увійшли: доцент кафедри державного будівництва та місцевого самоврядування, голова студентського профкому Університету О.Ю.Лялюк, голова студентського самоврядування Університету О.С.Турчина, а також Заслужений артист України, кандидат юридичних наук, викладач кафедри земельного та аграрного права
 С.В.Хоменець.

Новинкою цьогорічної гри стала участь у складі команд КВК офіцерів Інституту, які демонстрували акторські та музичні таланти в конкурсі «Номер із зіркою».

У нелегкій боротьбі перемогу вибороли досвідченні п’ятикурсники.

Кожна з команд-учасниць отримала  подарунки, а переможці – Кубок начальника Інституту 2013 року.

Крім того, цього року вперше  було проведено конкурс вокально-інструментальних ансамблів курсантських підрозділів, які подарували всім присутнім масу позитивних та незабутніх вражень. У цьому конкурсі одноголосним рішенням суддів перемогу отримав ВІА 5-го курсу.