3 грудня проведено практичне заняття з дисципліни «Юрист на ринку нерухомості в сфері оцінки бізнесу, матеріальних і нематеріальних активів»

Керівник ріелторського агентства «Горизонт» (м. Харків) Ольга Миколаївна Єфіменко ознайомила студентів із особливостями ріелторської діяльності. Зокрема, йшлося про нормативно-правове регулювання ріелторських послуг, різновидів останніх, формування клієнтської бази, взаємодію ріелтора з дотичними до предмету послуг фахівцями та організаціями. О.М. Єфіменко звернула увагу на ситуації, коли ріелтор потребує залучення юридичних послуг для супроводження правочинів на ринку нерухомості.

Особливий інтерес слухачів викликали питання пов’язані з ризиками на ринку нерухомості (шахрайство, фіктивні продажі тощо). Ольга Миколаївна дала ґрунтовні відповіді на численні запитання, серед яких: – процедура приватизації майна; – ризики пов’язані з землею; – ризики договору оренди; – специфіка договорів довічного утримання; – особливості придбання нерухомості юридичними особами.

Кафедра економічної теорії НЮУ імені Ярослава Мудрого щиро вдячна Ользі Миколаївні Єфіменко за виявлений інтерес та підтримку освітньо-професійної програми «Юридичний бізнес» і запрошуємо до подальшої співпраці.