18 грудня проведено практичне заняття з дисципліни «Юридична практика у сфері інтелектуальної власності та інформаційних технологій»

Патентний повірений України, радник юридичної фірми «Інюрполіс» (м. Харків) Залєна Садиківна Шейхова розповіла студентам про професійні засади діяльності із захисту інтелектуальної власності в Україні. Особливу увагу було приділено природі інтелектуальної власності та проблемам її захисту за допомогою авторського і патентного права.

Найбільший інтерес у слухачів викликали питання щодо процесу патентування промислових зразків, використання системи «парасолькових» патентів, реєстрування товарних знаків, захисту доменних імен. З.С. Шейхова навела цікаві приклади із своєї багаторічної практичної діяльності у сфері захисту інтелектуальної власності.

Кафедра економічної теорії щиро вдячна Залєні Садиківні за фахову, цікаву й інформативну доповідь та підтримку освітньо-професійної програми «Юридичний бізнес».