Проведено майстер-клас із судової практики з питань оподаткування бізнесу.

Сертифікований аудитор, партнер, керуючий юридичного департаменту аудиторської фірми «Аудит-Діло» (м. Харків) Олена Петрівна Мартишина ознайомила студентів із методикою та технологією діяльності консультантів, спрямованої на розв’язання спорів суб’єктів господарювання та органів державної фіскальної служби з питань оподаткування.

Значний інтерес у слухачів викликали кейси ведення судових справ, які були розв’язані на користь суб’єктів господарювання завдяки всебічному юридичному і економічному обґрунтуванню консультантами законності та доцільності дій підприємців.

Олена Петрівна дала ґрунтовні відповіді на численні запитання, серед яких:

- необхідність і рівень економічної та бізнес-підготовки юристів-консультантів із питань господарського, фінансового, податкового та ін. галузей права;

- розуміння економічної доцільності як одного з критеріїв визнання правочинів нікчемними;

- визначення гонорару консультантів у сфері ведення судових справ із питань оподаткування та ін.

Кафедра економічної теорії щиро вдячна Олені Петрівні Мартишиній, а також директору аудиторської фірми «Аудит-Діло» Аллі Харитонівні Івановій за виявлений інтерес та підтримку освітньо-професійної програми «Юридичний бізнес». Досвід вашої роботи, яким ви так щедро ділитеся з юристами-початківцями, сприятиме набуттю ними нових знань, практичних навичок і вмінь.