Кафедра економічної теорії вітає усіх слухачів сертифікатної освітньої професійної програми «Юридичний бізнес» з початком занять!

Вас чекає багато цікавого і корисного. Разом із досвідченими викладачами і юристами-практиками ви здобудете новітні знання у сфері організації та менеджменту юридичного бізнесу. 1 жовтня 2015 р. відбулася організаційна зустріч слухачів із керівниками програми, на якій завідувач кафедри економічної теорії, проф. Л.С. Шевченко ознайомила присутніх із ключовими перевагами програми, її структурою та формами навчання.

Проф. О.С. Марченко прочитала лекцію «Організаційно-правові форми практичної юридичної діяльності на комерційній основі. Сучасна юридична фірма». Особливий інтерес викликали питання щодо видів та статусу партнерів ЮФ, відмінностей між міжнародною та іноземною ЮФ.