Розпочато заняття за сертифікатною освітньою професійною програмою «Бізнес менеджмент»

За програмою «Бізнес менеджмент» навчається 92 студенти з усіх інститутів і факультетів Університету. Сформовано 7 віртуальних студентських груп.

У перший день занять відбулася зустріч студентів з керівниками програми. Завідувачка кафедри економічної теорії проф. Л. С. Шевченко та проф. О. С. Марченко привітали студентів з початком занять, ознайомили з метою програми, формами і особливостями навчання.

Протягом трьох семестрів студенти будуть здобувати новітні знання у сфері організації та менеджменту бізнесу на основі кращого вітчизняного досвіду. У першому семестрі їх очікує вивчення навчальних дисциплін: економіка і фінанси фірми; менеджмент; оцінка бізнесу; оподаткування бізнесу.

Організаторами і викладачами програми «Бізнес менеджмент» є провідні лектори кафедри економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які мають досвід практичної роботи та консультування в юридичних, аудиторських і страхових компаніях м. Харкова.