Факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України

ДЕКАН
Степанюк Анатолій Хомич

Народився 1 липня 1952 р. у с. Гущенці Калинівського р-ну Вінницької області.

У 1977 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет Харківського юридичного інституту за спеціальністю «Правознавство». Доктор юридичних наук (2002), професор кафедри кримінології і кримінально-виконавчого права.

З 2003 р. – декан факультету підготовки кадрів для Державного департаменту України з питань виконання покарань.

Автор та співавтор понад 100 наукових праць.

м. Харків, вул. Пушкінська, 106, 3 поверх, 302 ауд.

Факультет підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України створено у 2000 р. для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» за спеціальністю «Правознавство» для Державної пенітенціарної служби України. Відбір абітурієнтів для вступу на факультет №9 здійснюють управління (відділи) Державної пенітенціарної служби України областей України та Автономної Республіки Крим. Сьогодні на факультеті навчається біля 850 студентів, з них майже 600 – за бюджетною формою навчання.

Після закінчення навчання випускникам факультету №9 присвоюється спеціальне звання «лейтенант внутрішньої служби». Більшість випускників факультету працюють на посадах начальників відділень соціально-психологічної служби установ виконання покарань та інспекторами кримінально-виконавчих інспекцій.