Факультет публічного права та адміністрування

Декан

Ігор Володимирович Борисенко

Народився 17 серпня 1968 р. у м. Харкові.

1995 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

1998 р. – асистент кафедри криміналістики. Кандидат юридичних наук з 1999 р., доцент кафедри криміналістики з 2005 р.

З 2004 р. заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, а з 2014 р.  –  декан факультету.

І.В. Борисенко – автор понад 30 наукових праць, співавтор науково-практичного видання для слідчих дізнавачів «Настільна книга слідчого», співавтор науково-практичного посібника «Керівництво з розслідування злочинів».

Нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.

Факультет створено на підставі угоди між Пенсійним фондом України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в березні 2001 року. Метою цієї угоди є забезпечення умов для встановлення регулярних контактів і співробітництва в галузі підготовки фахівців із питань пенсійного забезпечення та пенсійного страхування та використання їх для роботи в системі Пенсійного фонду.

З 2001 року факультет здійснював та продовжує здійснювати  підготовку фахівців для Пенсійного фонду України за кошти державного бюджету та на контрактній основі на замовлення підприємств, установ та інших суб’єктів.

У грудні 2016 року з урахуванням вимог часу та потреб практики, а також з  метою оптимізації структури Університету та розширення профілів освітньо-професійних програм наказом ректора № 261 від 13 грудня 2016 року було введено в дію рішення Вченої ради про перейменування факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України на факультет публічного права та адміністрування.

На теперішній час в структурі факультету публічного права та адміністрування створені такі спеціалізації другого (магістерського) рівня: «Пенсійне забезпечення та соціальне страхування», «Митна справа», «Публічні фінанси».  На факультеті навчається близько 500 студентів.

Студенти факультету мають вагомі досягнення у навчанні, науковій та громадській діяльності, спорті. Студентка факультету Моргунова Е.С. стала переможцем проекту «Model Historical Dispute: Competing Memories of the Second World War», оголошеного Центром вирішення конфліктів при Університеті Марбург (Німеччина) у співпраці з Фондом EVZ «Remembrance, Responsipility, Future» та здобула можливість від імені України представляти НЮУ імені Ярослава Мудрого під час зустрічі молодих науковців Европейського Союзу. За високі досягнення у навчанні студенки Кєєр О.С., Гуменюк І.С. отримували стипендію Президента України.

На факультеті навчаються студенти, які досягли значних успіхів на міжнародній арені. Серед них: переможниця Чемпіонату України з художньої гімнастики – Макарова М. О., бронзова призерка України та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з шахів – Василенко К. О., Одринська Ю. А. – призерка Чемпіонату України з самбо (за високі досягнення її включено до резерву Збірної України), багаторазова переможниця Чемпіонату України з бальних танців, кандидат у майстри спорту- Остроградська А. В.

Традиційним для факультету стало проведення студентським самоврядуванням благодійних акцій, спрямованих на підтримання дітей у дитячих будинках міста Харкова та Харківської області, де студенти організовують вистави, спортивні змагання, культурно-виховні, розважальні та інші заходи.

Випускники факультету підтвердили свідомий вибір своєї майбутньої професії не лише високими показниками в навчанні, а й результатами складання державних іспитів.

Злагоджену діяльність  факультету, документообіг і виконання поточної технічної роботи забезпечують диспетчер – Світлана  Іванівна Рябухіна  та секретар-друкарка – Тетяна Володимирівна Фісун.

Контакти: м. Харків, вул. Динамівська, 4.

Тел. (057) 704-90-58, (057) 702-11-97.

Електронна адреса – fpension_fond@nulau.edu.ua