Факультет публічного права та адміністрування

Декан

Ігор Володимирович Борисенко

Народився 17 серпня 1968 р. у м. Харкові.

1995 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

1998 р. – асистент кафедри криміналістики. Кандидат юридичних наук з 1999 р., доцент кафедри криміналістики з 2005 р.

З 2004 р. заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, а з 2014 р.  –  декан факультету.

І.В. Борисенко – автор понад 30 наукових праць, співавтор науково-практичного видання для слідчих дізнавачів «Настільна книга слідчого», співавтор науково-практичного посібника «Керівництво з розслідування злочинів».

Нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.

Факультет створено на підставі угоди між Пенсійним фондом України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в березні 2001 року. Метою цієї угоди є забезпечення умов для встановлення регулярних контактів і співробітництва в галузі підготовки фахівців із питань пенсійного забезпечення та пенсійного страхування та використання їх для роботи в системі Пенсійного фонду.

З 2001 року факультет здійснював та продовжує здійснювати  підготовку фахівців для Пенсійного фонду України за кошти державного бюджету та на контрактній основі на замовлення підприємств, установ та інших суб’єктів.

У грудні 2016 року з урахуванням вимог часу та потреб практики, а також з  метою оптимізації структури Університету та розширення профілів освітньо-професійних програм наказом ректора № 261 від 13 грудня 2016 року було введено в дію рішення Вченої ради про перейменування факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України на факультет публічного права та адміністрування.

Факультет публічного права та адміністрування здійснює набір абітурієнтів на другий (магістерський) рівень вищої освіти за такими спецалізаціями:
1) Пенсійне забезпечення та соціальне страхування.
2) Адміністрування місцевого самоврядування.
3) Публічні фінанси.
4) Митна справа.
5) Публічне адміністрування.

Студенти факультету мають вагомі досягнення у навчанні, науковій та громадській діяльності, спорті. Студентка факультету Моргунова Е.С. стала переможцем проекту «Model Historical Dispute: Competing Memories of the Second World War», оголошеного Центром вирішення конфліктів при Університеті Марбург (Німеччина) у співпраці з Фондом EVZ «Remembrance, Responsipility, Future» та здобула можливість від імені України представляти НЮУ імені Ярослава Мудрого під час зустрічі молодих науковців Европейського Союзу. За високі досягнення у навчанні студенки Кєєр О.С., Гуменюк І.С. отримували стипендію Президента України.

На факультеті навчаються студенти, які досягли значних успіхів на міжнародній арені. Серед них: переможниця Чемпіонату України з художньої гімнастики – Макарова М. О., бронзова призерка України та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з шахів – Василенко К. О., Одринська Ю. А. – призерка Чемпіонату України з самбо (за високі досягнення її включено до резерву Збірної України), багаторазова переможниця Чемпіонату України з бальних танців, кандидат у майстри спорту- Остроградська А. В.

Традиційним для факультету стало проведення студентським самоврядуванням благодійних акцій, спрямованих на підтримання дітей у дитячих будинках міста Харкова та Харківської області, де студенти організовують вистави, спортивні змагання, культурно-виховні, розважальні та інші заходи.

Випускники факультету підтвердили свідомий вибір своєї майбутньої професії не лише високими показниками в навчанні, а й результатами складання державних іспитів.

Злагоджену діяльність  факультету, документообіг і виконання поточної технічної роботи забезпечують диспетчер – Світлана  Іванівна Рябухіна  та секретар-друкарка – Тетяна Володимирівна Фісун.

Контакти: м. Харків, вул. Динамівська, 4.

Тел. (057) 704-90-58, (057) 702-11-97.

Електронна адреса – fpension_fond@nulau.edu.ua