Фінансово-правовий факультет

Декан

Ігор Володимирович Борисенко

Народився 17 серпня 1968 р. у м. Харкові.

1995 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

1998 р. – асистент кафедри криміналістики. Кандидат юридичних наук з 1999 р., доцент кафедри криміналістики з 2005 р.

З 2004 р. заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України, а з 2014 р.  –  декан фінансово-правового факультету.

І. В. Борисенко – автор понад 30 наукових праць, співавтор науково-практичного видання для слідчих та інших працівників правоохоронних органів «Настільна книга слідчого», співавтор науково-практичного посібника «Керівництво з розслідування злочинів».

Нагороджений Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації.

Факультет був створений в березні 2001 року.

26 лютого 2018 року з урахуванням вимог часу та потреб практики, а також  із  метою оптимізації структури Університету та розширення профілів освітньо-професійних програм було введено в дію рішення вченої ради про перейменування факультету публічного права та адміністрування на фінансово-правовий факультет.

На факультеті здійснюється підготовка фахівців за ступенем «Бакалавр» (спеціальність 081 «Право», спеціалізація «Публічне право та адміністрування») та «Магістр» за денною формою навчання.

На другий (магістерський) рівень вищої освіти (спеціальність 081 «Право») факультет здійснює набір абітурієнтів за такими спеціалізаціями:

«Публічні фінанси»;

«Митна справа»;

«Публічне адміністрування»;

«Адміністрування місцевого самоврядування»;

«Пенсійне забезпечення та соціальне страхування».

З 2018 року фінансово-правовий факультет започатковує підготовку фахівців і професіоналів з економіки та управління. Освітня діяльність здійснюється  за такими спеціальностями:

051 «Економіка», спеціалізація: «Бізнес-економіка» (бакалавр); «Бізнес-консалтинг» (магістр);

073 «Менеджмент», спеціалізація: «Менеджмент організацій» (бакалавр); «Бізнес-адміністрування» (магістр);

072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізація: «Фінансові ринки»(бакалавр).

Підготовка бакалаврів та магістрів за цими спеціальностями здійснюється за денною і заочною формами навчання.

Студенти факультету мають вагомі досягнення у навчанні, науковій та громадській діяльності, спорті. Студентка факультету Моргунова Е.С. стала переможцем проекту «Model Historical Dispute: Competing Memories of the Second World War», оголошеного Центром вирішення конфліктів при Університеті Марбург (Німеччина) у співпраці з Фондом EVZ «Remembrance, Responsipility, Future» та здобула можливість від імені України представляти наш Університет під час зустрічі молодих науковців Европейського Союзу.

За результатами Першого Всеукраїнського студентського форуму Моргунова Е.С. отримала право від імені Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Офісу Ради Європи в Україні 2016 році в штаб-квартирі Ради Європи (Європарламенті) в м. Страсбург (Франція) стати єдиним українським спікером серед студентів.

За високі досягнення у навчанні студенки Кєєр О.С. та Гуменюк І.С. отримували стипендію Президента України.

Студенти 4 курсу нашого факультету Ізотов Олексій та Ізотов Дмитро прийняли участь у національних раундах найпрестижніжих світових змагань з міжнародного права імені Філіппа Джессапа. У цьому сезоні 2018 року учасниками міжнародних змагань стали 600 команд з більш ніж 100 країн світу. Будучи членами команди Університету Ізотов О. та  Ізотов Д. стали півфіналістами, посівше 3-є місце у фінальному командному заліку та отримали 2-е місце у конкурсі кращих меморандумів (письмових робіт).

На фінансово-правовому факультеті навчаються студенти, які здобували перемоги і на Всеукраїнських змаганнях, і на Міжнародних аренах. Серед них: переможниця Чемпіонату України з художньої гімнастики – Макарова М. О., яка на змаганнях у літній Спартакіаді по художній гімнастиці у Китаї в 2017 році завоювала золоту та бронзову медалі; бронзова призерка України та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань з шахів – Василенко К. О.; багаторазова переможниця Чемпіонату України з бальних танців, кандидат у майстри спорту – Остроградська А.

Одринська Ю. А.  стала призеркою Чемпіонату України з самбо (за високі досягнення її включено до резерву Збірної України), а студент факультету Рубцов Г. здобув бронзову медаль на Всеукраїнському турнірі з бойового самбо, який проходив у 2017 році Білгороді-Дністровському.

Традиційним для факультету стало проведення студентським самоврядуванням благодійних акцій, спрямованих на підтримання дітей у дитячих будинках міста Харкова та Харківської області, де студенти організовують вистави, спортивні змагання, культурно-виховні, розважальні та інші заходи.

Випускники факультету підтвердили свідомий вибір своєї майбутньої професії не лише високими показниками в навчанні, а й результатами складання державних іспитів.

Злагоджену діяльність  факультету, документообіг і виконання поточної технічної роботи забезпечують диспетчер – Світлана  Іванівна Рябухіна  та секретар-друкарка – Олена Сергіївна Кєєр.

Контакти: м. Харків, вул. Динамівська, 4.

Тел. (057) 704-90-58, (057) 702-11-97.

Електронна адреса – fpravf@nulau.edu.ua