Факультет адвокатури

Соляннік Костянтин ЄвгеновичДекан – Соляннік Костянтин Євгенович

Народився 19 лютого 1977 р. у м. Харкові. У 1999 р. закінчив слідчо-криміналістичний факультет №3 Національної юридичної академії України  імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук (2003), доцент (2006). З 2006 до 2010 р. очолював Студентське наукове товариство, а з 2010 р. – голова Ради молодих учених університету. Член профкому співробітників університету з 2005 р. З 2008 р. по 2017 р. – заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Автор понад 80 наукових публікацій, присвячених проблемам місцевого самоврядування, конституційного і муніципального права. Нагороджений почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації, стипендіат Кабінету Міністрів України (2008-2009 рр., 2010-2012 рр.), іменної стипендії Харківської обласної державної адміністрації імені В.П. Маслова з правознавства (2008).

Денний факультет адвокатури  створений з урахуванням позиції Національної асоціації адвокатів України за рішенням Вченої ради Університету у лютому 2017 року.

Зміни до Конституції України 2016 року щодо місця та ролі адвокатів у представництві та захисті інтересів в судах зумовлюють необхідність спеціальної підготовки юристів, які в подальшому отримуватимуть свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю.

Факультет готуватиме фахівців за першим (бакалаврським) і другим (магістерським) рівнями за спеціальністю 081 «Право». Освітні програми формуватимуться із урахуванням необхідності поглибленого вивчення навчальних дисциплін, які окреслюють:

  • правовий статус адвоката та адвокатських об’єднань, організацію їх діяльності;
  • реалізацію адвокатом функцій представництва та захисту інтересів громадян та юридичних осіб, територіальних громад та держави в національних, міжнародних та закордонних судах;
  • надання вторинної правової допомоги.

Навчальний план факультету враховуватиме необхідність комплексного вивчення теорії та практики кримінального, адміністративного, цивільного та господарського судочинства.

Факультет розташований у сучасному навчально-бібліотечному корпусі Університету, який був відкритий у 2017 році.

У 2017 році на перший курс за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» відбуватиметься перший набір студентів, які в подальшому стануть його першими випускниками.

Контакти факультету:

вул. Пушкінська, 84-А, м. Харків (к. 601-деканат)

Тел.: +380 (57) 704-89-30

Диспетчер факультету – Сергієнко Аліна

Секретар факультету – Селянинова Олена

Е-mail: fadv@nlu.edu.ua

https://www.facebook.com/fadv.nlu/