Спільні магістерські програми

Детальна інформація про спільні магістерські програми за спеціальністю «Право»

Детальна інформація про спільні магістерські програми за спеціальністю «Міжнародне право»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого  у 2014-2017 роках уклав низку угод з партнерськими навчальними закладами про запровадження та спільну реалізацію магістерських програм з правознавства, міжнародного права та суміжних спеціальностей.

Реалізація таких програм відбувається на засадах взаємного визнання та зарахування періодів і результатів навчання за узгодженими навчальними планами, відповідно до стандартів ступеневої академічної мобільності Європейського освітнього простору та національного законодавства України, Литви, Естонії, Франції та Кіпру.

Мета програм: підготовка висококваліфікованих спеціалістів у сфері захисту прав та інтересів держав, міжнародних організацій, корпорацій та приватних осіб на міжнародній арені.

Магістерські програми двох дипломів для бакалаврів з правознавства:

  • Міжнародне право /International Law (IT) – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Університет Миколаса Ромеріса (м Вільнюс, Литва)
  • Європейське та міжнародне підприємницьке право/ European and International Business Law (EIBL)
    Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Університет Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва)  та Університет Савойє Монблан (м. Шамбері, Франція)
  • Технології та право/Technology and Law  NEW – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Школа права Талліннського Технологічного Університету (Естонія)

Магістерська програми двох дипломів для бакалаврів міжнародного права, бакалаврів політології:

  • «Публічна політика та адміністрування у Європейському Союзі» NEW – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Університет Вітаутаса Великого (Каунас, Литва)

Магістерська програма двох/трьох дипломів для бакалаврів міжнародного права, бакалаврів політології:

  • «Міжнародне право» (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого);  «Право ЄС та глобальні виклики» (Університет Казиміраса Симонавічюса (м. Вільнюс, Литва); «Право і політика ЄС»  (Університет м. Нікосії, Кіпр) NEW

Вимоги до вступників:

Володіння англійською мовою на рівні B2 (upper-intermediate)

Порядок вступу:

1) заповнення реєстраційної форми на сайті Університету

2) подання документів та вступ до магістратури у порядку, визначеному Правилами прийому до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2017 р., до:

–  господарсько-правового факультету Університету із зазначенням вибору програми: “Inernational Law” / “European and international Business Law” /  “Technology and  Law”;

– міжнародно-правового факультету Університету із зазначенням вибору магістерської програми двох дипломів «Міжнародне право» та  «Публічна політика та адміністрування у Європейському Союзі»; або трьох дипломів «Міжнародне право», «Право Європейського Союзу та глобальні виклики», «Право і політика Європейського Союзу».

Навчання за міжнародними магістерськими програмами здійснюється на засадах контракту, під час навчання у партнерських навчальних закладах країн ЄС студенти спільних магістерських програм мають право на академічну мобільність за стипендіальною програмою Європейської Комісії Erasmus+, Урядами Литви та Естонії щорічно проводиться конкурс національних стипендій для іноземних студентів, які навчаються у литовських та естонських університетах.

Студенти та випускники спільних магістерських програм нашого Університету у 2014-2017 отримали 25 стипендій для навчання в Університеті Миколаса Ромеріса, понад 40 студентів скористалися можливістю академічної мобільності до провідних європейських університетів.

Додаткову інформацію про навчання за спільними магістерськими програмами можна отримати у відділі міжнародних зав’язків:

Центральний корпус Університету (вул. Пушкінська, 77), ауд. 92 з 1130 до 1630

Тел. +380 (57) 704-93-31

Email: i.a.shumilo@nlu.edu.ua