IT_Palаdin_2017

           IT_Paladin_2017      

           / весняний курс /

IT_Palаdin_2017 – авторська сертифікатна програма додаткової освіти. Теоретичні знання (20%) та практичні навички (80%) в роботі з інформаційними системами й сучасними комп’ютерними програмами у сфері: практичної юриспруденції; персональної IT-Безпеки (е-mail, соціальні мережі … ); IT-Безпеки офіса (компанії): (information / computer / cyber security, safety / cyber safety) … ; HUDOC — інформаційно-правова система Європейського суду з прав людини … оновлення та зміст Web-сайта. Організаційне забезпечення діяльності судів … електронний суд … IT-безпека суду … електронні докази … тощо.

Більше про програму: https://vk.com/itpaladin

IT_Palаdin_2017 – програма для студентів, які планують розпочати професійну кар’єру як правники: помічники адвоката, судді, нотаріуса … або як юрисконсульти в органах державної влади, місцевого самоврядування, в компаніях, на підприємствах, в установах, організаціях.

IT_Palаdin_2017 – актуальна для юристів усіх напрямків практичної юриспруденції, враховуючи працівників правоохоронної системи, керівників юридичних, аудиторських фірм, стартапів тощо.

Викладачі:  гроссраухермастери банківського сектору; гросспрограмірери IT-компаній та партнери ШКОЛИ КІБЕРБЕЗПЕКИ: досвідчені адвокати, судді, нотаріуси …

Технічне забезпечення:  комп’ютерний клас, інтерактивна дошка, інтернет.

Група:  не більше 10-11 осіб.

Координатор програми:  к.ю.н., доцент кафедри трудового права – ЄРЬОМЕНКО ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ.

Реєстрація: https://goo.gl/forms/848Y5I4JtLxCUymq2

Новини за програмою:

f2o_zaejrm030.09.2016
ШКОЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ
відбулася зустріч студентів ІІ ф-ту НЮУ ім. Ярослава Мудрого
з інструктором з інформаційної безпеки, МИКИТОЮ КНИШЕМ

uqnjyssrrew07.10.2016
ШКОЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ
Учасниці Школи кібербезпеки / НАДІЯ СОРОКА, АННА ГЕДЗЬ, КСЕНІЯ БОНДАРЕНКО, АНАСТАСІЯ СТРЮКОВА / разом з експертом з захисту інформації та приватності, ОЛЕКСАНДРОМ КРУТЬКО, й координатором програми «IT-Security», ВОЛОДИМИРОМ ЄРЬОМЕНКОМ, на Форумі з кібербезпеки HackIT-2016.

c3bmxsncsja28.10.2016
ШКОЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ Прошли Экватор!

08.12.2016 ШКОЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ

После Экватора: только практика, эксперименты и реальные кейсы:

kddjmf65udc

27.12.2016
ШКОЛА КІБЕРБЕЗПЕКИ

V4L6KSJzbD8