Оголошено конкурс на участь у програмі Літньої школи «INTEGRITY – 2017», яка проводиться міжнародною організацією Transparency International з 10 по 16 липня у м. Вільнюсі (Литва)

Учасники програми матимуть змогу вивчати новітні розробки у сфері протидії корупції під керівництвом міжнародних експертів. Мета проекту – надати студентам необхідні навички та розширити їх можливості у боротьбі із корупцією у свої країнах, усі учасники також отримують 6 ECTS від партнера нашого навчального закладу – Університету Миколаса Ромеріса, співорганізатора літньої школи Intergrity.

Кінцевий термін подачі заявки на участь у програмі з отриманням стипендії  –  1 травня, на участь без отримання стипендії  – 15 травня.

Більш детальна інформація щодо порядку подачі заявок на учать у програмі та на отримання фінансової підтримки доступна за посиланням.