До уваги студентів 3-го курсу! Конкурс на участь студентів Університету в програмах академічної мобільності в межах міжуніверситетських угод з іноземними навчальними закладами у 2017-2018 навчальному році

Для участі у конкурсі необхідно до 15 травня заповнити реєстраційну форму та подати до відділу міжнародних зв’язків такі документи:

- заява

- копія першої сторінки закордонного паспорту

- довідка деканату про середній бал академічної успішності за увесь період навчання.

Наші партнери у 2017-2018 році:

угоди з якими  не передбачають плати за навчання у партнерському університеті:

Лодзинський Університет (м. Лодзь, Польща) – підтвердження рівня володіння англійською мовою за результатами співбесіди з представниками приймаючого університету;

Університет Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва) – підтвердження рівня володіння англійською мовою за результатами співбесіди з представниками приймаючого університету;

Університет Монпельє  (Франція) – обов’язковий сертифікат  про рівень володіння французькою мовою (DALF, B2)

угоди з якими передбачають плату за навчання:

Англія Раскін Університет (м. Кембрідж, Велика Британія) – обов’язковий сертифікат про рівень володіння англійською мовою (IELTS, B2)

Університет Люксембургу – обов’язковий сертифікат про рівень володіння англійською мовою (IELTS, B2)

Додаткову інформацію про порядок реалізації права на академічну мобільність можна отримати у відділі міжнародних зав’язків:

Центральний корпус Університету (вул. Пушкінська, 77), ауд. 92, з 1130 до 1630

Тел. +380 (57) 704-93-31