Cтуденти університету О.Кривенко (6 факультет) і А.Тищенко (10 факультет) стали лауреатами конкурсу «Україна: 20 років державотворення»

17-06-2011, 08:16

17 червня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася конференція за підсумками конкурсу «Україна: 20 років державотворення», оголошеного Інститутом стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Метою конкурсу було вивчення (шляхом анкетного опитування) ставлення молоді до 20-ї річниці Незалежності України, оцінки молодими людьми результатів державотворення, суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації у країні, а також їх бачення шляхів подальшого розвитку держави. У конкурсі брали участь 1100 студентів з 119 університетів усіх регіонів України.

Серед переможців є студенти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». О.Кривенко (6 факультет) став лауреатом I премії,  А.Тищенко (10 факультет) – лауреатом III премії.