Cтуденти Академії М.Левченко, К.Антюшко, К.Грибик, О.Ніколенко брали участь у обласному заході «Слобожанське родинне свято»

10-09-2010, 07:32

10 вересня студенти Академії М.Левченко, К.Антюшко, К.Грибик, О.Ніколенко брали участь у обласному заході «Слобожанське родинне свято», яке було організовано і проведено головним управлінням освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Голова облдержадміністрації А.Б.Аваков урочисто приймав студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, яким призначені іменні стипендії облдержадміністрації та персональні стипендії імені О.С.Масельского, а також обдарованих дітей-сиріт першокурсників, які закінчили школу з медаллю та отримали диплом з відзнакою.

Студентка IV курсу НЮАУ імені Ярослава Мудрого О.Ніколенко отримала персональну стипендію імені О.С.Масельского, а студенти І курсу М.Левченко, К.Антюшко, К.Грибик були нагороджені іменними годинниками.

Адміністрацію Академії представляв проректор з навчальної роботи Ю.П.Битяк.