6-7 квітня проведено перший відкритий Всеукраїнський дебатний турнір Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» – «Кубок ректора»

06-04-2012, 09:16

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Він привітав усіх з цією подією і наголосив на актуальності та важливості для юристів вміння відстоювати свою думку у професійної діяльності на різних рівнях. Він зазначив, що турнір підтвердив статус Всеукраїнського – учасниками турніру стали студенти вищих навчальних закладів з 5 областей України: Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Одеського державного університету імені І.І.Мечникова, Донецького національного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Маріупольського державного університету та ін.

Турнір складався з чотирьох відбіркових раундів, півфіналу та фіналу, під час яких кожна команда мала можливість продемонструвати свої фахові юридичні та ораторські знання й вміння.

Місця у турнірі розподілилися таким чином:

Перше місце та Кубок ректора отримала команда «Синтез форс-мажорів» – Станіслав Мироненко (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого») та Руслан Неруш (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);

Друге місце: команда «Офіційний вісник справедливості» – Федір Веніславський та Євген Панков (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»);

Третє місце – команда «Жесть» – Дмитро Дьомін та Олег Карнаух (Донецький національний університет);

Четверте місце – команда «Прості люди» – Валерія Авраменко та Віта Крайнік (Національний університет «Києво-Могилянська академія»).

У номінації «кращий промовець» (спікер) переможцем став Станіслав Мироненко (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», 4 курс, 26 група, ІПКОП).

У номінації «кращий промовець-юрист» переможцем став Федір Веніславський (Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», 2 курс, 18 група, ІПКОП).