3 квітня Університет відвідала делегація партнерського навчального закладу Університету Миколаса Ромеріса на чолі з першим проректором проф. Інгою Жаленієне

05-04-2017, 08:09

До складу делегації також входили перший заступник декана юридичного факультету проф. Снієгуоле Матулієне, директор Інституту політичних наук Гедимінас Казенас, професор факультету економіки та бізнесу Маріюс  Лаурінайтіс, професор Інституту освіти та соціальної роботи Ірена Жемайтайтіте, керівник навчального відділу Барбара Станкевич, завідувач центру комунікації та маркетингу Саулюс Бугайлишкис.

Литовські освітяни зустрілися з керівництвом Університету та обговорили стан реалізації спільних магістерських програм і перспективи співробітництва у науково-дослідній сфері.

Ректор Університету В.Я.Тацій розказав про хід реформи вищої юридичної освіти в Україні, а  також про досягнення та проблеми у її реалізації, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман ознайомив гостей із науковими здобутками колективу Університету та запропонував більш інтенсивно розвивати наукове співробітництво викладачів.  Під час бесіди з першим проректором Ю.П.Битяком та проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем відбувся обмін думками щодо проблемних питань організації навчального процесу, забезпечення академічної мобільності студентів, та з інших питань, що становлять спільний інтерес.

За підсумками зустрічі було висловлене взаємне бажання продовжувати розвиток співробітництва у сфері обміну студентами та викладачами, а також інтенсифікувати наукову співпрацю.

Заступник декану юридичного факультету Снієгуоле Матулієне та завідувач центру комунікації та маркетингу Саулюс Бугайлишкис мали зустріч зі студентами, під час якої відбулася презентація Університету Миколаса Ромеріса, учасники отримали відповіді щодо особливостей навчання на спільних магістерських програмах «Міжнарождне право» та «Європейське та міжнародне підприємницьке право» у Вільнюсі та можливостях академічної мобільності за програмою Еразмус+.

Гості відвідали новий навчально-бібліотечний комплекс Університету та ознайомилися з експозицією відділу рідкісних видань та дисертацій, присвяченою пам’яткам литовського права.