29 березня відбувся круглий стіл «Питання вдосконалення діяльності відділів рідкісних книг бібліотек в інформаційному забезпеченні науково-освітнього процесу»

29-03-2012, 12:22

Організатори заходу: Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», НБ ХДНБ ім. В.Г.Короленка, ЦНБ Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна.

Відкрив засідання перший проректор Університету Ю.П.Битяк.

Були заслухані доповіді: «Актуальні питання експертизи цінності та відбору книжкових пам’яток до Державного реєстру національного культурного надбання» доктора філологічних наук, професора, завідувача відділом ХДНБ ім. В.Г.Короленка І.Я.Лосієвського; «Центр інформаційних технологій як технологічна база бібліотеки електронних копій раритетних видань» – кандидата технічних наук, доцента, керівника ЦІТ Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» С.М.Іванова; «Про створення віртуальних книжкових пам’яток в Україні та за кордоном» директора ЦНБ Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна І.К.Журавльової; «Бібліотеки центри створення і збереження раритетних видань» кандидата педагогічних наук, директора НБ Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» Н.П.Пасмор та ін.

У рамках круглого столу відбулася презентація та передача до фонду НБ Університету репринтного видання «Д.И. Багалей – история Слобожанщины XVII – начала ХХ века» серії «Ексклюзивна бібліотека видавництва «ФОЛІО».