28 січня на засіданні вченої ради вручено Грамоти МОН України науковим керівникам переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

28-01-2011, 08:39

28 січня на засіданні вченої ради Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» було вручено Грамоти МОН України науковим керівникам переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук 2008/2009 н.р. з напряму «Юридичні науки»: В.П.Коліснику (професор кафедри конституційного права), Л.Л.Богачовій (доцент кафедри теорії держави і права), В.І.Крату (доцент кафедри цивільного права №1), О.Р.Дашковській (доктор юридичних наук, доцент, Полтавський інститут), І.В.Удальцовій (доцент кафедри цивільного процесу), Л.М.Барановій (доцент кафедри цивільного права №1).